MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Silk embroidery 7539280

nr 753 9280

SILK EMBROIDERY

19th century, ruiner, 17x21, damages.

1800-tal, ruiner, 17x21

Condition: skador

800

SEK 850

Monday April 16 2012
at 18:18:11